...

CREAM Property Advisors wynajmuje Galerię Bemowo

CREAM Property Advisors jest odpowiedzialna za wynajem Galerii Bemowo w Warszawie.

Umowa zakłada wsparcie w wynajmie obiektu według strategii opracowanej i uzgodnionej z nowym właścicielem Galerii Bemowo, firmą Futureal Investment Partners z grupy Futureal.

– Bardzo cieszymy się, że Futureal zaufał nam w tym przedsięwzięciu i mam nadzieję, że wspólnie dokonamy tam wielu pozytywnych zmian. Pracujemy usilnie nad poprawą i uzupełnieniem siatki najemców. Chcemy sprawić, aby klienci mieli w Galerii Bemowo wszystko, czego potrzebują na co dzień. Projekt wymaga zaangażowania doświadczonych ekspertów do spraw wynajmu, dlatego procesem pokierują Joanna Bieniek i Ewelina Kozacka – obie z wieloletnim doświadczeniem na rynku powierzchni handlowych. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się nowymi najemcami – mówi Michał Małecki, dyrektor działu wynajmu CREAM Property Advisors.

Galeria Bemowo mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich na warszawskim Bemowie. Obiekt ma niemal 30 tys. mkw. powierzchni najmu na trzech poziomach. Wśród najemców są m.in. takie marki jak: Carrefour, Cinema City, RTV Euro AGD, Orsay, Pepco, Big Star, Rossmann, Pizza Hut. Do dyspozycji klientów jest także ponad 940 miejsc parkingowych. Właścicielem centrum jest Futureal Investment Partners z grupy Futureal.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.