...

Cream Property Advisors zapowiada biurową ofensywę

Agnieszka Ciupak, Head of Office Agency, CREAM Property Advisors

Cream Property Advisors zamierza powalczyć o klienta na rynku biurowym. W tym celu firma zatrudniła na stanowisku dyrektor działu biurowego Agnieszkę Ciupak jedną z najlepszych ekspertek sektora nieruchomości.

Agnieszka Ciupak ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży – przez wiele lat pracowała po stronie międzynarodowych korporacji i funduszy właścicielskich jako dyrektorka działów biurowych, m.in. dla: CPI Poland, HB Reavis Poland, Griffin Real Estate/Echo Investment, GTC. Przeprowadziła wiele znaczących transakcji rynkowych, zbudowała szeroką sieć kontaktów i jest uznaną specjalistką, doskonale rozpoznawalną w branży. W swoich dotychczasowych rolach zarządzała zespołami, wykazując się umiejętnościami przywódczymi, sprawną organizacją pracy działu oraz orientacją na wyniki i sukces organizacji.

W Cream Property Advisors będzie odpowiedzialna za wzmocnienie działu biurowego i przyspieszenie jego ekspansji rynkowej, pozyskanie nowych kontraktów po stronie najemców i wynajmujących, doradztwo na wysokim poziomie oraz budowę relacji branżowych. – Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że do naszej firmy dołącza tak szanowana i doceniana ekspertka. Agnieszka ma ogromną wiedzę, jest cenioną profesjonalistką i bardzo liczymy, że jej wkład w rozwój działu biurowego przyniesie zamierzone efekty. Jesteśmy pewni, że kompetencje Agnieszki to najlepsza reklama naszych usług w sektorze biurowym – zaznacza Niall O’Higgins, prezes zarządu, Cream Property Advisors.

– Bardzo się cieszę na nowe obowiązki. Rozwijanie biznesu to jedno z najciekawszych wyzwań, jakie przede mną stoją. Mój nowy zespół tworzą ludzie kompetentni, zorientowani na fachowe doradztwo i wsparcie klientów, dlatego jestem przekonana, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o nowych, znaczących transakcjach – mówi Agnieszka Ciupak, dyrektorka działu biurowego w Cream Property Advisors.

Dział biurowy w Cream Property Advisors powstał w 2017 roku. Świadczy usługi doradztwa przy wynajmie powierzchni biurowej dla właścicieli biurowców oraz wspomaga najemców w wyborze najlepszej lokalizacji.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.