Galeria Plaza pod opieką CREAM-u

Galeria Plaza pod opieką CREAM-u

CREAM Property Advisors przejmuje zarządzanie krakowską Galerią Plaza.

W ramach zawartej umowy CREAM Property Advisors zrealizuje w Galerii Plaza projekt oszczędnościowy CNC oraz wprowadzi zmiany związane z ofertą obiektu. – Galeria Plaza jest przeznaczona na sprzedaż. W związku z tym do zadań zespołu CREAM Property Advisors należy ocena potencjału komercyjnego projektu oraz przygotowanie strategii opartej na krótkoterminowym uzupełnieniu powierzchni komercyjnej – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM Property Advisors. Do nowego właściciela będzie natomiast należała ostateczna decyzja o przyszłym kształcie projektu.

Jedną z ważnych części podpisanego kontraktu jest wdrożenie usługi CNC polegającej na wprowadzeniu rozwiązań zarządczych pozwalających z jednej strony obniżyć koszty funkcjonowania obiektu, a z drugiej – pozytywnie wpłynąć na jego wartość.

Galeria Plaza

Galeria Plaza mieści się przy alei Pokoju w Krakowie. Projekt ma 35 tys. mkw. powierzchni GLA. W obiekcie funkcjonuje hipermarket Carrefour, kino Cinema City i IMAX, kręgielnia PINK Bowling & Club i Fitness Platinium. Do dyspozycji kierowców jest parking podziemny oraz parking zewnętrzny na około 1100 samochodów. Asset managerem projektu jest Peakside Capital.