...

Griffin Rel Estate stawia na CREAM

CREAM nowym zarządcą Galerii Tarnovia w Tarnowie

Należąca do Griffin Real Estate Galeria Tarnovia w Tarnowie, od stycznia posiada nowego zarządcę – CREAM. Nowy zarządca będzie wypełniał zadania z zakresu Asset i Property Management, obsługi marketingowej oraz leasingowej.

Jak podkreśla Maciej Tuszyński – Senior Partner, Head of Real Estate Finance, Griffin Real Estate & Griffin Property Finance II – Galeria Tarnovia to obiekt z potencjałem, który jako już prawie 10-letnie centrum handlowe wymaga ponownego zdefiniowania i określenia pozycji na rynku. Jest to dla nas ważny obiekt w portfolio, wymagający jak każdy tego typu projekt, indywidualnego podejścia i doboru najlepszej i najefektywniejszej metody zarządzania.

„Bardzo cieszymy się że, jako CREAM możemy pracować dla Galerii Tarnovia i nie możemy się już doczekać efektów przyjętej dla tego projektu strategii, której celem jest efektywna rekomercjalizacja i budowa pozycji na tarnowskim rynku centrów handlowo-rozrywkowych” – mówi Grzegorz Mroczek Vice President CREAM.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.