Grupa CREAM z nowym dyrektorem finansowym

Grupa CREAM z nowym dyrektorem finansowym

Tomasz Chrabałowski został nowym dyrektorem finansowym w Grupie CREAM, w tym: CREAM Property Advisors, CREAM Legal, Cream Offices i CREAM Capital. Do jego obowiązków należy zarządzanie finansami spółek grupy, planowanie biznesowe i analizy finansowe, a także wspieranie zarządzania firmą i doradztwo w zakresie strategii, inwestycji i rozwoju grupy.

Tomasz Chrabałowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania i finansów oraz kontroli kosztów. W czasie swojej dotychczasowej kariery zawodowej współpracował m.in. z firmą Apsys Polska oraz spółką Multi Poland z sektora nieruchomości handlowych, firmą outsourcingową Accace oraz z pracownią architektoniczną – Grupa 5 Architekci. Tomasz Chrabałowski  jest członkiem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA i Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiada także akredytację do sporządzania raportów według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Tomasz dołącza do zespołu CREAM Property Advisors. Liczmy, że jego wysokie kompetencje i doświadczenie w sektorze real estate przyspieszy rozwój firmy, przyniesie korzyści i satysfakcję obu stronom – powiedział Niall O’Higgins, prezes CREAM Property Advisors.

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze: CNC, C360 oraz Sell Me, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl