KARIERA: Koordynator techniczny

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator Techniczny. Miejsce pracy: Tarnów.

Oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi technicznej obiektów

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office

  • Samodzielność w działaniu

Obowiązki

  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym obiektu wraz z instalacjami i urządzeniami (inspekcje, konserwacja, naprawa)

  • Kontrola i koordynacja zadań firm wykonujących serwisy specjalistyczne na rzecz obiektu zgodnie z przepisami prawa

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną obiektów, wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów p.poż., przepisów prawa budowlanego i ochrony środowiska

  • Podejmowanie działań w celu minimalizacji kosztów funkcjonowania obiektu

  • Przygotowywanie i uaktualnianie regulaminów i procedur związanych z funkcjonowaniem technicznym nieruchomości

  • Przygotowanie technicznej części budżetu operacyjnego oraz kontrola jego wykonania

  • Przygotowanie i wykonanie budżetu CAPEX

Co oferujemy?

  • Stabilne warunki zatrudnienia dodatkowo pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa o pracę lub  umowę  B2B

  • Profesjonalne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer)

  • Miła i przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Dołącz do nas!

Dołącz do naszego zespołu! Prześlij nam swoje CV na adres info@cream-advisors.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”