KARIERA: Lease / Sale / Investment Consultant (działy wynajmu i sprzedaży nieruchomości)

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Lease / Sale / Investment Consultant (działy wynajmu i sprzedaży nieruchomości)

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych lub sprzedaży usług profesjonalnych w sektorze B2B

  • Doświadczenie poparte sukcesami w negocjacjach umów

  • Praktyczna wiedza z zakresu procesu komercjalizacji

  • Dobra znajomość branży nieruchomości komercyjnych, w tym rynku biurowo-inwestycyjnego

  • Rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków oraz samodzielność w działaniu

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz wysokie kompetencje organizacyjne

Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów

  • Doradztwo, dobór nieruchomości oraz rozwiązań pod indywidualne potrzeby klienta

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Działania marketingowe zmierzające do pozyskania klientów

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych

  • Wykonywanie czynności niezbędnych dla prawidłowej realizacji umów

  • Bieżąca analiza rynku

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę / B2B

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Poznanie skutecznych standardów obsługi klienta

  • Telefon służbowy, laptop

Dołącz do nas!

Dołącz do naszego zespołu! Prześlij nam swoje CV na adres info@cream-advisors.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”