...

Kornecki nowym najemcą Galerii Askana

Kornecki nowym najemcą Galerii Askana

Marka KORNECKI zdecydowała się otworzyć salon w gorzowskiej Galerii Askana. Sklep jest zlokalizowany na parterze na powierzchni 130 m kw.

Marta Jezierska, leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem tego obiektu podkreśla „W ostatnim czasie kilku najemców zdecydowało się zagościć w Askanie. To potwierdza siłę projektu i niesłabnący jego potencjał. Marka KORNECKI oferuje obuwie damskie, męskie i młodzieżowe, oraz dziecięce w podziale na grupy przedszkolne i szkolne. Tak wysoka jakość obuwia, szczególnie najnowszych modeli, z jakiej znane są wyroby marki KORNECKI, wynika również z zastosowania zaawansowanej technologii oraz wysokiej jakości urządzeń. Produkty marki KORNECKI wytwarzane są w systemie tradycyjnym (obuwie klejone), kalifornia i system FLEXIBLE.”

Galeria Askana

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.