...

Nowy park handlowy powstanie w Częstochowie

Nowy park handlowy powstanie w Częstochowie

Firma CREAM Property Advisors przebuduje dawny obiekt należący do sieci Tesco przy ulicy Drogowców w Częstochowie. Na zlecenie właściciela tej nieruchomości – spółki DOR Group – zajmie się także zarządzaniem projektem i poprowadzi jego wynajem na wyłączność.

Budynek, który niegdyś zajmowała sieć Tesco, zostanie przebudowany, gruntownie odnowiony i przekształcony w park handlowy. Będzie w nim działać operator spożywczy oraz kilka lokali dla najemców z branż m.in. wyposażenia wnętrz, elektronicznej, mody oraz popularnych dyskontów wielobranżowych.

Cieszmy się z nowego kontraktu w obszarze parków handlowych, które doskonale sprawdzają się w obecnych czasach jako produkt inwestycyjny i destynacja handlowa. W tym projekcie wykorzystamy swoje doświadczenie z zakresu project management, property i asset management, a także leasingu i strategii marketingowej – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM Property Advisors.

Park handlowy w miejscu dawnego hipermarketu Tesco ma ogromny potencjał rynkowy i szansę, aby stać się wiodącym projektem w okolicy. Prowadzimy rozmowy z największymi i najatrakcyjniejszymi najemcami. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu negocjacji, co wyraźnie pokazuje, że nowy obiekt jest ciekawą propozycją zarówno dla sieci handlowych, jak i dla klientów – dodaje Michał Małecki, dyrektor wynajmu powierzchni handlowych w CREAM Property Advisors.

Park handlowy będzie gotowy w 2022 roku.

W związku z potrzebami właścicieli nieruchomości komercyjnych firma CREAM Property Advisors uruchomiła dział project managementu, który oferuje usługi związane z modernizacjami, przebudowami oraz odświeżaniem obiektów komercyjnych. Na czele zespołu stanął doświadczony menedżer – Marcin Mycek, związany wcześniej m.in. z JLL i Hill International.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.