...

Rosną obroty w Galerii Askana

Bardzo dobry czas dla Galerii Askana

Zarządzana przez CREAM, Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. notuje w czerwcu i lipcu bardzo dobre wyniki. Mimo istotnych zmian w postaci niedziel niehandlowych, założenia dalszego trendu dodatniego w obszarze osiąganych wskaźników sprawdzają się.

Dynamika obrotów w czerwcu i lipcu 2019 roku wskazuje kolejno na 5% i 4% wzrost w stosunku do analogicznych miesięcy roku poprzedniego. Potwierdza to, że obrana strategia i synergia wielu działań owocują dobrymi wynikami, a proponowana oferta cieszy się zainteresowaniem klientów.

Jak podkreśla Michał Małecki, Dyrektor Leasingu CREAM „To nie koniec pozytywnych zmian podnoszących atrakcyjność obiektu. Jeszcze w tym roku planowane są dalsze decyzje związane z rozbudową istniejących lokali a także zmianą lokalizacji niektórych najemców. Ostanie miesiące to również wprowadzenie do Galerii Askana marek dotąd nieobecnych w Gorzowie m.in. VENEZII oraz marki FEMESTAGE EVY MINGE, która otworzy swój salon już w połowie września. CREAM na bieżąco reaguje na zmiany rynkowe, odpowiednio je modyfikuje i dostosowuje do aktualnych realiów, stając się tym samym liderem zmiany”.

Anna Sip, Manager marketingu dodaje z kolei „Rok 2019 to istotne zmiany funkcjonowania galerii w niedziele niehandlowe a tym samym zmiany w zachowaniach konsumenckich. Klienci Galerii Askana chętnie korzystają w tych dniach z oferty rozrywkowej i gastronomicznej, co potwierdzają dodatnie wskaźniki obrotów osiąganych przez reprezentantów branży gastronomicznej. Pozostajemy aktywni marketingowo, współpracujemy z miastem i lokalnymi instytucjami, co potwierdza że mimo upływającego czasu nasza silna pozycja na rynku jest doceniana. W ostatnim czasie powstał spot promujący Galerię Askana, podkreślający jej różnorodność i niezwykłą atmosferę, który promowaliśmy na dużym ekranie w Kinie Helios.”

W niedziele niehandlowe we wrześniu otwarte pozostają Kino Helios i Askalandia, które reprezentują branżę rozrywkową. Ponadto, klienci mogą skorzystać z kompleksowej oferty gastronomicznej: NY Hot Dog, Grycan, Cafe Castellari, Sphinx, Izmir Kebab, Kuchnia Pekin, Pizza Hut oraz Restauracja OLIMP.

Galeria Askana

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.