...

Salon Taranko w nowej odsłonie – w Galerii Tarnovia

Nowa odsłona salonu Taranko w Galerii Tarnovia

Marka Taranko odnowiła sklep w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Salon, zaprojektowany według nowego konceptu, to jedyny punkt handlowy tej sieci w mieście.

Marka Taranko odnowiła sklep w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Salon, zaprojektowany według nowego konceptu, to jedyny punkt handlowy tej sieci w mieście.

Salon Taranko zyskał zupełnie nową aranżację – jest nowoczesny i przestrzenny, dominują w nim biel, czerń i szarości. Lokale utrzymane w tej samej stylistyce funkcjonują m.in. w największych warszawskich galeriach. – Odnowienie sklepu Taranko to jasny sygnał, że marka jest zadowolona z funkcjonowania pod dachem Galerii Tarnovia. W nowych, pięknych wnętrzach oferowana jest ta sama, doskonała jakość będąca znakiem rozpoznawczym Taranko – zauważa Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem Galerii Tarnovia.

Wywodząca się z Gdańska marka Taranko istnieje na rynku od 1987 roku. Firma szyje ubrania dla kobiet wymagających i świadomych swej kobiecości. Kolekcje tej marki cechuje oryginalność, wygoda i wysoka jakość.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.