Centrum Handlowe MAX wspiera akcję Maseczki Dla Tarnowa

Centrum Handlowe MAX wspiera akcję ``Maseczki Dla Tarnowa``

Ponad 400 uszytych maseczek w dwa dni, to efekt włączenia się najemców CH MAX w Tarnowie w prowadzoną społecznie przez Centrum Sztuki Mościce, inicjatywę wsparcia pracowników służb medycznych prowadzących na co dzień walkę z epidemią Covid-19.

Nasze centrum handlowe, a wraz z nim nasi najemcy nie mogli być obojętni na zagrożenie jakie płynie ze strony rozprzestrzeniającego się wirusa, mówi – Bogdan Jasiewicz  Center Manager CREAM. Od lat jesteśmy zaangażowani społecznie prowadząc wspólne akcje prozdrowotne z tarnowskimi instytucjami medycznymi, senioralnymi i edukacyjnymi. Dlatego też, jak tylko dowiedzieliśmy się o tej inicjatywie, wspólnie z najemcami podjęliśmy decyzję, że mimo trudnej sytuacji społecznie będziemy szyć maski dla personelu medycznego. Dzięki wsparciu finansowemu właściciela zakupiliśmy potrzebne materiały i sukcesywnie będziemy przekazywać gotowe maski do dezynfekcji a następnie do potrzebujących miejsc jak np. szpitale.

Założona na profilu społecznościowym instytucji Centrum Sztuki Mościce grupa „Maski Dla Tarnowa” liczy prawie 600 członków, którzy włączyli się poprzez dostarczanie materiałów niezbędnych do produkcji masek, szycie, usługi transportu czy też finansowemu wsparciu.  Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się już wyprodukować i dostarczyć kilka tysięcy masek.

Poprzez to, że MAX” jest obiektem historycznie już związanym z Tarnowem, czujemy moralny obowiązek, aby w miarę swoich możliwości wspierać mieszkańców zwłaszcza w tak trudnych chwilach jak teraz. Doceniamy też, że nasi najemcy bez wahania włączyli się w akcję, pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej, wykazując wielkie serce – dodaje Bogdan Jasiewicz.

Otwarte w sierpniu 2001 i zarządzane przez CREAM, Centrum Handlowe MAX jest obiektem handlowym typu „convenience” zlokalizowanym w centrum Tarnowa. Klienci centrum handlowego mogą wybierać z oferty najemców mieszczących się na 2 kondygnacjach, w tym m.in.: Biedronki, Drogerii Natura, salonu  Pepco, Textil Market, Monnari, sportowego Sport Plaza oraz licznych punktów usługowych.

Centrum Handlowe MAX

Centrum Handlowe Max to obiekt typu convenience center. W budynku o powierzchni handlowej wynoszącej 5,7 tys. mkw. działa około 40 sklepów, takich najemców, jak: Biedronka, Forpepe House, Pepco, Monnari, Textil Market, Sport Plaza, Apteka Cosmedica, Drogeria Natura i Cukiernia Kudelski. Największym atutem obiektu, poza ofertą handlową, jest lokalizacja w samym centrum miasta. Do CH Max przynależy również budynek biurowy, który obecnie jest w całości wynajęty bankowi Santander.