...

Douglas na kolejne lata w Galerii Tarnovia

Perfumeria Douglas zostaje w Galerii Tarnovia

Uznana w Polsce i doceniona przez mieszkańców Tarnowa sieć perfumerii Douglas związana jest z Galerią Tarnovia od samego początku i będzie tak przez kolejne lata. Właśnie przedłużono umowę najmu. Salon w Galerii Tarnovia to jedna z dwóch placówek tej sieci w mieście. Za przeprowadzenie transakcji odpowiada zarządzającą galerią firma CREAM.

Od samego początku Galeria Tarnovia stawiała na wyjątkowe brandy modowe i kosmetyczne, stąd w ofercie galerii znajdują się takie marki, jak H&M, New Yorker, Carry, Deichmann czy też Douglas – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager, CREAM. – Przedłużenie umowy aż do roku 2024 przez sieć Douglas, to potwierdzenie trafnego wyboru lokalizacji oraz potencjału jaki najemca widzi w Galerii Tarnovia – dodaje Elżbieta Kutrasińska.

Salon Douglas zlokalizowany jest na parterze Galerii Tarnovia i zajmuje powierzchnię 152 mkw. W ofercie perfumerii Douglas znajduje się blisko 20 tys. produktów ponad 200 marek, wśród których około 70 jest na wyłączność (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, MAC, La Mer, Tom Ford, Sensai czy Collistar). Sieć prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz online i obecna jest w 18 krajach w Europie.

Galeria Tarnovia będzie jednym z projektów prezentowanych przez CREAM na wrześniowych targach Shopping Center Forum w Warszawie. Podczas dwudniowego spotkania branży centrów handlowych na stoisku 5.2 zostaną przedstawione plany dalszych głębokich zmian, jakie obecnie przechodzi ten obiekt.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.