...

Esotiq na dłużej w Galerii Askana

Esotiq na dłużej w Galerii Askana

Marka ESOTIQ zdecydowała się przedłużyć umowę w gorzowskiej Galerii Askana. Sklep zmienił lokalizację i w chwili obecnej zajmuje powierzchnię 50 m kw. na I piętrze.

Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager podkreśla “W nowym miejscu salon ESOTIQ jest jeszcze bardziej widoczny dla naszych klientów. Cieszy nas, że marka zostaje w Askanie na dłużej. Jesteśmy pewni, że z tej wiadomości ucieszą się również szczególnie panie, które zachwalają ta destynację zakupową.”

ESOTIQ to marka bielizny dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet. Misją marki jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny, tak by kobieta poczuła się jak milion dolarów.To możliwe za sprawą  wieloletniego doświadczenia firmy w konstrukcji staników, które tworzone są z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką brafittingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny.

Galeria Askana

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.