...

Galeria Tarnovia zmienia się dla Klientów

Nowe strefy wypoczynku i pokój matki z dzieckiem

Galeria Tarnovia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmienia się zgodnie z ich potrzebami. W obiekcie właśnie oddano do użytku nowe strefy relaksu. Można tam odpocząć na komfortowych kanapach i w wygodnych fotelach, a przy okazji podładować telefon czy tablet.

Na parterze obiektu zaaranżowano trzy miejsca, w których klienci mogą przysiąść i zrelaksować się w trakcie zakupów. Strefy, poza funkcją wypoczynkową, są także praktyczne – niektóre z puf pełnią funkcję ładowarek. Z nowych udogodnień klienci mogą korzystać od 10 września.

– W Galerii Tarnovia brakowało nowoczesnego miejsca, w którym klienci mogliby odpocząć bądź podładować sprzęt elektroniczny. Teraz jest to możliwe. Strefy relaksu są nietuzinkowo i przyjemnie urządzone. Królują w nich komfortowe meble wypoczynkowe, miękkie kanapy i fotele. Miejsca spełniają także praktyczną funkcję – w pufach umieszczone są ładowarki sprzętu elektronicznego – zarówno USB, jak i indukcyjne – mówi Aleksandra Sadłek, asset manager w firmie CREAM, która jest odpowiedzialna za realizację strategii obranej dla obiektu.

W Galerii Tarnovia dzieje się ostatnio coraz więcej. Przyspieszyła rekomercjalizacja centrum, dzięki której umowy podpisały takie firmy, jak: Douglas, Rossmann, Deichmann, Lee/Wrangler, Play, Tui oraz Itaka. Wiele rozmów leasingowych toczy się bądź jest finalizowanych. – Działamy na wielu frontach. Dział wynajmu skupia się na poszerzeniu oferty obiektu, a property managerowie dbają, aby Galeria Tarnovia była przyjaznym i wygodnym miejscem do spędzania czasu. Oprócz zrealizowanej już inwestycji w strefy relaksu, w najbliższym czasie planujemy również odnowienie pokoju rodzica z dzieckiem – podkreśla Tomasz Mądrzyk, dyrektor Galerii Tarnovia.

Po przejęciu Galerii Tarnovia przez nowego właściciela – firmę Griffin Property Finance II FIZAN oraz objęciu funkcji property i asset managera przez CREAM – wprowadzono nową strategię, która zaowocowała rosnącą, mimo niesprzyjających warunków rynkowych, odwiedzalnością oraz lepszą konwersją wizyt na obroty. Atutem centrum jest obecność jedynych w mieście sklepów H&M, New Yorker oraz nowoczesnego kina Cinema 3D, które po zakupie przez Multikino przechodzi w Polsce rebranding.

O Galerii Tarnovia będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy CREAM na stoisku 5.2 podczas targów branży handlowej Shopping Center Forum 2019, które odbędą się w dniach 25-26.09.2019 w warszawskiej hali Expo XXI.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.