...

Kolejne kroki w realizacji strategii

Zmiany... zmiany... zmiany...

Sklep CCC oraz Doner Kebab zmieniają miejsca na mapie Galerii Tarnovia w Tarnowie. Relokacje są związane z intensywną rekomercjalizacją obiektu. Jej zadaniem jest budowa ciekawej propozycji zakupowej oraz gastronomiczno-rozrywkowej.

Salon CCC o powierzchni ponad 560 mkw. będzie działał w nowej lokalizacji przez kolejne, co najmniej, 5 lat. Sklep zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem, zostanie otwarty wiosną 2020 roku. Z kolei Doner Kebab przeniesie restaurację z parteru na piętro, do lokalu znajdującego się w sąsiedztwie kina.

– Zmiany układu najemców w Galerii Tarnovia są wynikiem nowej strategii leasingowej, którą zarządca wprowadza od początku 2019 roku. Wprowadzenie koniecznych korekt w tym zakresie wkrótce zaowocuje jeszcze lepszą ofertą, bardziej dopasowaną do potrzeb klientów centrum. Dotychczas na powiększenie salonu i relokację zdecydowały się tak ważne marki jak New Yorker i Rossmann. Przygotowujemy kolejne nowości – dwie kluczowe umowy najmu ze znaczącymi markami są w fazie finalizacji. Jedna z nich dotyczy zmiany operatora spożywczego. Co równie ważne, relokacja Doner Kebab otwiera drogę do budowy silnej strefy restauracyjnej, co jest obecnie naszym priorytetem. Wraz z jedynym w mieście kinem stworzy to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager, odpowiedzialna a ramienia zarządcy – firmy CREAM – za wynajem Galerii Tarnovia.

Galeria Tarnovia obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Obiekt przez lata wypracował pozycję jedynego centrum na mapie Tarnowa, w którym działają silne, międzynarodowe marki. Obecnie kilkanaście sieci handlowych prowadzi w centrum swojej jedyne sklepy w mieście. Oprócz H&M, New Yorker czy Lee/Wrangler są to m.in.: Taranko, Femestage by Eva Minge, Carry, Briju, Esotiq czy kino Cinema3D.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.