...

New Yorker chce więcej w Galerii Tarnovia

Salon New Yorker powiększy swoją powierzchnię

Jedyny w Tarnowie sklep marki New Yorker będzie działał pod dachem Galerii Tarnovia przez kolejne lata. Oprócz przedłużenia umowy najemca zdecydował się również na powiększenie i odnowienie salonu według najnowszych trendów aranżacyjnych. Za podpisanie umowy odpowiadają eksperci firmy CREAM, zarządcy obiektu.

Podpisana umowa to dla nas bardzo dobra wiadomość. Rekomercjalizacja projektu przebiega sprawnie, realizujemy przyjętą strategię umocnienia pozycji Galerii Tarnovia na lokalnym rynku. Zatrzymujemy najlepszych najemców, rozmawiamy z nowymi i wkrótce będziemy informować o kolejnych transakcjach – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem Galerii Tarnovia i przedłużenie umowy z marką New Yorker.

Po ofertę znanych światowych marek modowych mieszkańcy Tarnowa przychodzą właśnie do Galerii Tarnovia, która posiada jedyne w mieście salony H&M, New Yorker czy Lee/Wrangler. M.in. dzięki tym szyldom obiekt zyskuje jako lokalizacja z unikatową ofertę na lokalnym rynku. Obecnie aż 17 marek prowadzi w centrum swojej jedyne sklepy w Tarnowie. Oprócz wspomnianych są to m.in.: Taranko, Carry, Briju, Esotiq czy kino Cinema3D.

To, co wyróżnia Galerię Tarnovia to skupienie w jedynym miejscu oferty popularnych marek, niedostępnych w innych projektach na terenie miasta. To tym ważniejsze, że tak jak w przypadku New Yorkera, najemcy nie tylko zostają na kolejne lata, ale również myślą o tej lokalizacji perspektywicznie, powiększając i odświeżając lokale – twierdzi Tomasz Mądrzyk, dyrektor Galerii Tarnovia.

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.