...

Polo Market pod dachem Echo Pabianice

Polo Market pod dachem Echo Pabianice

W trzecim kwartale 2021 roku pod dach galerii handlowej Echo w Pabianicach wprowadzi się nowy operator spożywczy – Polomarket. Będzie to pierwszy sklep z tym szyldem w mieście. Za podpisanie umowy odpowiedzialny jest dział leasingu firmy CREAM Property Advisors, która jest również zarządcą obiektu.

Polomarket będzie działał na powierzchni około 1100 mkw. ­- Wierzymy, że wprowadzenie do galerii Echo Pabianice wysokiej jakości operatora spożywczego spozycjonuje obiekt na lata i da mu impuls do dalszego poszerzania tenant miksu. Efekty już widać – rozmowy z coraz liczniejszym gronem zainteresowanych najemców nabierają tempa – mówi Michał Małecki, szef działu leasingu handlowego w CREAM Property Advisors. W ostatnim czasie do najemców obiektu dołączył także sklep ze zdrową żywością Zdrowy Koszyczek.

Centrum Handlowe Echo w Pabianicach ma ponad 13 tys. mkw. powierzchni najmu i 44 lokale. To budynek jednopoziomowy, w którym sklepy mają takie marki, jak m.in.: Bricomarché, Jysk, RTV Euro AGD, Action, Rossmann. – Cieszymy się, że dołączają do nas nowi najemcy, tym bardziej, że Centrum Handlowe Echo odwiedza coraz więcej osób – zauważa Wiktor Darowicki, property manager, CREAM Property Advisors.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.