...

Pozytywne zmiany na 10. urodziny Galerii Tarnovia

Zmiany... zmiany... zmiany...

W tarnowskiej Galerii Tarnovia wiele się dzieje. Kolejni najemcy: salon jubilerski Sezam, Orange i kantor zdecydowali o przedłużeniu umów. Poza tym powstało tu studio nagraniowe lokalnej telewizji, a w najbliższy weekend na klientów czeka wiele atrakcji z okazji 10. urodzin centrum.

Sklep jubilerski Sezam nadal będzie oferował klientom bogaty wybór biżuterii złotej, srebrnej, z brylantami czy perłami naturalnymi. Bez zmian będzie również funkcjonował kantor. Natomiast salon Orange przeniósł się do nowego lokalu o powierzchni ponad 80 mkw. Co ciekawe, w Galerii Tarnovia od niedawna funkcjonuje studio lokalnej telewizji ZVAMI. W specjalnie zaaranżowanym, w pełni profesjonalnym pomieszczeniu odbywają się nagrania wywiadów, spotów czy reklam. To jedna z niewielu takich inicjatyw w centrum handlowym w Polsce. Próbkę możliwości nagraniowych można znaleźć w linku poniżej. Monika Kosiba, marketing manager Galerii Tarnovia, opowiada o zmianach, które już nastąpiły i wkrótce zadzieją się w obiekcie.

https://www.zvami.tv/wiadomosci/6512,10-urodziny-galerii-tarnovia-nowe-sklepy-i-studio-telewizyjne-rozmowa-dnia-08112019

Cieszymy się bardzo, obserwując zmiany zachodzące w obiekcie. Oferta galerii zwiększa się sukcesywnie, do obiektu wchodzą marki z jedynymi sklepami w mieście, część najemców decyduje się również na odświeżenie wnętrz lokali i wprowadzenie nowych konceptów. Wszystkie pozytywne wydarzenia zbiegają się z 10. urodzinami centrum. Będziemy je hucznie świętować z naszymi klientami w najbliższy weekend – mówi Tomasz Mądrzyk, dyrektor Galerii Tarnovia z ramienia firmy CREAM, zarządcy budynku.

Z okazji jubileuszu w dniach 23-24 listopada klienci mogą wziąć udział quizie wiedzy, w którym do wygrania są bilety do kina, tablety i telewizor. Przez cały weekend na odwiedzających czeka też familijna strefa gier z symulatorem jazdy, grami VR i konkursami z nagrodami. W niedzielę natomiast Galeria zaprasza na pokazy barmańskie z degustacjami, tort urodzinowy i finałowy pokaz fajerwerków!

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Na 2 poziomach centrum handlowego ulokowano 90 sklepów, w tym nowoczesny multipleks kinowy Cinema 3D. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36 500 aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 17 000 mkw. znajdują się takie najlepsze na rynku marki jak: kino CINEMA3D, H&M, New Yorker, Smyk, Carry , Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.