...

Santander na Maxa

Bank Santander pozostaje na kolejne lata przy CH MAX w Tarnowie

Dział wynajmu powierzchni handlowych CREAM-u na kolejne pięć lat przedłużył umowę najmu z bankiem Santander w budynku przynależącym do Centrum Handlowego Max w Tarnowie.

Placówka bankowa funkcjonuje w tej lokalizacji od 2010 roku. Zajmuje całość powierzchni – niemal 700 mkw. na dwóch kondygnacjach. Parter budynku przeznaczono na obsługę klienta indywidualnego i biznesowego, a pierwsze piętro na zaplecze biurowe.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że najemca docenia tę lokalizację – centrum miasta, duży parking, przystanki komunikacji miejskiej. W planach miasta jest budowa centrum przesiadkowego przy CH Max, co na pewno pozytywnie wpłynie na dostępność placówki bankowej Santander, która już teraz jest wiodącym oddziałem tego banku w mieście – mówi Roland Kaczmarek, junior leasing manager, odpowiedzialny z ramienia CREAM-u za podpisanie umowy.

Centrum Handlowe MAX

Centrum Handlowe Max to obiekt typu convenience center. W budynku o powierzchni handlowej wynoszącej 5,7 tys. mkw. działa około 40 sklepów, takich najemców, jak: Biedronka, Forpepe House, Pepco, Monnari, Textil Market, Sport Plaza, Apteka Cosmedica, Drogeria Natura i Cukiernia Kudelski. Największym atutem obiektu, poza ofertą handlową, jest lokalizacja w samym centrum miasta. Do CH Max przynależy również budynek biurowy, który obecnie jest w całości wynajęty bankowi Santander.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.