...

Silniejsza oferta Galerii Madison

Galeria Madison w Gdańsku

Monnari i Bobby Burger dołączają do oferty Galerii Madison w Gdańsku. Przy podpisaniu umowy pośredniczyli eksperci firmy CREAM.

Nowe lokale zostaną otwarte w czerwcu. Monnari zajmie 322 mkw. na pierwszym piętrze i będzie to jeden z większych salonów tej firmy na rynku. Natomiast Bobby Burger ulokuje się na drugim piętrze w pobliżu strefy gastronomicznej, gdzie będzie mieć do dyspozycji lokal o powierzchni 120 mkw. Obie umowy zostały podpisane na pięć lat.

“Cieszymy się z podpisanych umów, które świadczą o atrakcyjności Galerii Madison w oczach najemców. Nowe marki z pewnością trafią w gusta odwiedzających obiekt i zyskają wiernych klientów. Na wzmocnienie efektu wpływa również przeprowadzona modernizacja centrum, dzięki której Galeria Madison umocniła pozycję na trójmiejskim rynku” – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM.

Zespół CREAM zajmuje się komercjalizacją Galerii Madison od dwóch lat. W tym czasie dział wynajmu podpisał umowy na ponad 30 proc. powierzchni obiektu z takimi najemcami, jak m.in.: Netto, Pepco, Notino, Pizza Hut Express oraz przedłużył umowy z aktualnymi najemcami galerii: Rossmann, Yes, Douglas, Ryłko, Calzedonia i Intimissimi oraz Costa Coffee.

Galeria Madison

Madison to śródmiejska galeria handlowa usytuowana w samym sercu Gdańska, skierowana do klientów ceniących sobie komfort, kameralną atmosferę zakupów w skandynawskich wnętrzach. Na powierzchni 28 tys. mkw. znajduje się ponad 100 salonów modowych i punktów usługowych.

Strefa gastronomiczna oferuje szeroki wybór kuchni – od azjatyckiej przez europejską po znane koncepty gastronomiczne tj. Subway, Pizza Hut, Bobby Burger czy Berlin Doner Kebap.

Ofertę uzupełnia Fitness Klub Calypso, centrum medyczne z kliniką i laboratoriami Invicta oraz część biurowa. Obecnie tenant mix tworzą m.in.: New Yorker, Rossmann, Douglas, W.Kruk, Orsay, Mohito, Mango, Wólczanka, Molton, Intimissimi, Triumph, Big Star, Ryłko, CCC, Wojas, 5-10-15, Coccodrillo, Netto.

Zarządcą obiektu jest TFG Asset Management sp. z o.o., a za komercjalizację odpowiada CREAM Property Advisors.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.