...

W podskokach do Indomo

W podskokach do Indomo

Sieć parków rozrywki – Jump World – wprowadzi się w mury Galerii Indomo w Lubinie. Otwarcie zaplanowano na przełom 2021 i 2022 roku.

Jump World otworzy park trampolin o powierzchni 850 mkw. na pierwszym piętrze obiektu. – Klienci Galerii Indomo będą mogli niedługo skorzystać z oferty rozrywkowej, która przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jest też świetną formą aktywności fizycznej – mówi Marta Jezierska, leasing manager w CREAM Property Advisors, odpowiedzialna za podpisanie umowy. Ofertę związaną ze sportem uzupełnia również działający klub fitness Fitarena Premium. – Cały czas pracujemy nad tym, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zakupy w obiekcie i wkrótce będziemy informować o kolejnych podpisanych kontraktach – dodaje Marta Jezierska.

Galeria Indomo w Lubinie słynie z oferty wyposażenia wnętrz. Na powierzchni 10 tys. mkw. można tu znaleźć takich najemców, jak: Jysk, Media Expert, Bel-Pol, Action, Dom Firan, biuro podróży wakacje.pl, Swalen oraz Salon Snu. W klubie fitness Fitarena Premium do dyspozycji klientów, oprócz nowoczesnej siłowni oraz profesjonalnych sal, jest także strefa wypoczynku i relaksu z fińską sauną. Dla użytkowników galerii dostępny jest parking ze 179 miejscami postojowymi.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.