...

Zmiany w ofercie Pasażu Świętokrzyskiego

Następują istotne zmiany w ofercie handlowej kieleckiego Pasażu Świętokrzyskiego wynikające z wprowadzenia nowego operatora spożywczego i powiększenia liczby sklepów dostępnych w obiekcie.

Najważniejsza zmiana dotyczy operatora spożywczego – sieć Kaufland zastąpiła markę E.Leclerc i w pierwszym kwartale 2022 roku uruchomi w centrum hipermarket o powierzchni 4,5 tys. mkw. Będzie on o 4 tys. mkw.  mniejszy od lokalu dotychczas zajmowanego dotychczas przez E.Leclerc. – Dzięki uwolnionej powierzchni będziemy mogli wzbogacić ofertę Pasażu Świętokrzyskiego o kolejne trzy sklepy. Prowadzimy  rozmowy z atrakcyjnymi markami cieszącymi się uznaniem klientów – mówi Michał Małecki, dyrektor działu leasingu w firmie CREAM Property Advisors, która odpowiada za wynajem obiektu.

– Na wygospodarowanej przestrzeni powstanie siłownia Just GYM o powierzchni ponad 2 tys. mkw. Pasaż Świętokrzyski spotkał się również z pozytywnym odbiorem wśród wielkopowierzchniowych najemców z branży dyskontowej oraz modowej, z którymi prowadzimy zaawansowane negocjacje na pozostałą powierzchnię – dodaje Marta Jezierska, leasing manager, CREAM Property Advisors.

Pasaż Świętokrzyski został otwarty w 2006 roku. Ma 13,4 tys. mkw. powierzchni najmu, która zostanie powiększona o kolejne 3,5 tys. mkw. W obiekcie działają 32 sklepy. Wśród nich: Bricomarché, Maxi Zoo, Greenpoint, House, KiK, Monnari, Orsay, Pepco, Rossmann, Vision Express, RTV Euro AGD, CCC. Pasaż Świętokrzyski mieści się w obrębie ulic Massalskiego i Szajnowicza, w zachodniej części Kielc, gdzie jest jedynym tak dużym centrum handlowym. Właścicielem obiektu jest europejska grupa inwestycyjna Catalyst Capital.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.