Niall O'Higgins

Prezes

Niall O'Higgins

Prezes

Posiada ponad 30-letnie, eksperckie doświadczenie na rynku nieruchomości. Jest członkiem Królewskiego Zrzeszenia Rzeczoznawców Majątkowych, a także irlandzkiego odpowiednika - Irlandzkiego Towarzystwa Rzeczoznawców.

Przed założeniem CREAM pracował jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Lisney, największej firmie doradczej w zakresie nieruchomości na rynku irlandzkim. Był doradcą uczestniczącym w procesie rewitalizacji Ballymun w Dublinie, jednym z największych projektów rewitalizacyjnych w Europie.

Przez lata swojego doświadczenia zawodowego poznał wszystkie aspekty i obszary związane z zarządzania aktywami, dzięki czemu posiada bogatą i kompleksową wiedzę nt. rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz Irlandii.

null

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Posiada 20-letnie doświadczenie na polskim i międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych. Był zaangażowany w powstanie 23 projektów komercyjnych różnego typu. Przez ostatnie 10 lat kierował komercjalizacją projektów o łącznej powierzchni najmu ponad 230 tys. mkw. Wcześniej, na stanowisku senior leasing managera pracował przez 7 lat dla spółki Echo Investment. Ukończył Wydział Ekonomii i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

null

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Od ponad 15 lat związany z rynkiem nieruchomości.

Były współwłaściciel wiodącej firmy doradczej, działającej w Polsce na rynku komercyjnym.

Pełnił dotychczas funkcje zarządcze, opiekując się kilkunastoosobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych brokerów.

Podczas pracy na rynku nieruchomości doradzał zarówno międzynarodowym firmom prywatnym, jak również licznym polskim podmiotom państwowym. Był ponadto odpowiedzialny za wynajem biurowców oraz tworzenie kampanii marketingowych i budowanie strategii komercjalizacji.

null

Ewa Szafrańska

Dyrektor Działu Asset i Property Management

Ewa Szafrańska

Dyrektor Działu Asset i Property Management

Jest związana z rynkiem nieruchomości od ponad 20 lat. Karierę rozpoczynała w firmie Carrefour na stanowisku menedżera ds. rozwoju.

Była także menedżerem projektu w TK Development odpowiedzialnym za projekty handlowe oraz biurowe. Pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju w Apsys Polska oraz dyrektora zarządzającego w Azora International Management.

Była również dyrektorem zarządzającym na Europę Centralną i Wschodnią w Balmain Asset Management, a ostatnio także dyrektorem ds. rozwoju na Europę Środkowo-Wschodnią w Broadway Malyan.

null

Dariusz Jagiełło

Dyrektor Działu Finansowego

Dariusz Jagiełło

Dyrektor Działu Finansowego

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie księgowości i audytu zdobyte podczas pracy z w międzynarodowych firmach (w tym „Big 4”) a także własnej działalności gospodarczej.

Posiada również uprawnienie biegłego rewidenta. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość.

null

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Handlowego

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Handlowego

Posiada 13-letnie doświadczenie na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Pracował dla King Sturge, Ikea oraz Trei Real Estate.

Był odpowiedzialny za komercjalizację takich projektów, jak: Europa Centralna w Gliwicach, Galeria Przymorze w Gdańsku, Centrum Słoneczne w Szczecinie, Centrum Max w Chrzanowie, Park Handlowy Bielany we Wrocławiu, Rawa w Katowicach, Janki w Warszawie, Park Handlowy Vendo w Nysie, Chełmie oraz Milanówku. Ukończył Wydział Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

null

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający - CREAM Legal

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający - CREAM Legal

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych.

Zanim dołączył do CREAM zdobywał doświadczenie, pracując dla Crido Legal, CMS Cameron McKenna oraz Miller Canfield. Przez ten czas doradzał polskim oraz zagranicznym inwestorom na każdym etapie inwestycujnym projektów: due dilligence, zakupie, fazie budowy oraz komercjalizacji.

Zakres doradztwa obejmuje prawo budowlane, planowanie przestrzenne, prawo dot. ochrony środowiska oraz inne dziedziny prawa związane z nieruchomościami - posiada także doświadczenie związane z M&A oraz finansowaniem projektów.