...
[:pl]

O Nas

Property Advisors

KIM JESTEŚMY?

Witamy w CREAM Property Advisors
CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Działamy również jako agencja wynajmu nieruchomości, przeprowadzamy rekomercjalizacje, relokacje, przebudowy oferty, analizy parametrów, profilowanie centrów handlowych. Natomiast kancelaria CREAM Legal z Grupy CREAM Property Advisors zapewnia usługi prawne związane z prawem nieruchomości, prawem handlowym, M&A i prawem gospodarczym.

20 LAT NA RYNKU

Doświadczenie zobowiązuje
0
zrealizowanych centrów handlowych
0
podpisanych umów
0
eventów marketingowych w obiektach
0
tys. m kw. łącznej powierzchni w zarządzaniu

HISTORIA

20 lat doświadczenia
CREAM Property Advisors to zespół ekspertów działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych od 2002 roku.

Na przestrzeni lat firma występowała jako deweloper, współinwestor, zarządca i agent wynajmujący. CREAM Property Advisors wyróżnia się myśleniem właścicielskim, doświadczeniem inwestorskim i podejściem eksperckim.

timeline_pre_loader
Tak zaczęła się nasza historia

2002-2005

zakup Centrum Handlowe Okęcie (Warszawa) i Galeria Madison (Gdańsk)

2005-2008

deweloper 20 projektów o powierzchni GLA ponad 140 000 m2 (m in. Galeria Wisła w Płocku, CH Stara Cegielnia w Szczecinie, CH Familia w Gdańsku)

2007

budowa przez nasz zespół pierwszego projektu od koncepcji aż do otwarcia (Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. o powierzchni najmu 19 000 m kw.). Galeria Askana to jeden z pierwszych projektów trzeciej generacji powstałych w mieście poniżej 200 000 mieszkańców

2009-2011

budowa, rozbudowa, zakup i zarządzanie ponad 20 obiektami komercyjnymi

2011-2012

budowa drugiego projektu w Gorzowie Wlkp. – NoVa Park o powierzchni GLA ponad 32 000 m kw.

od 2013

ciągły rozwój poprzez rozbudowę portfela i świadczenie usług dla nowych Klientów

2017

CREAM OFFICES – powołanie zespołu specjalizującego się w obsłudze procesów wynajmu powierzchni biurowych w całej Polsce

2018

CREAM LEGAL – powołanie zespołu specjalizującego się w świadczeniu usług prawnych

2018

przejęcie w zarządzanie obiektów: Warta Tower i Galeria Rondo Wiatraczna (Warszawa) oraz Galeria Tarnovia (Tarnów)

2019

obsługa asset management Galerii Tęcza w Kaliszu

2020

przejęcie zarządzania nad portfelem pasaży handlowych należących do Arcona Capital oraz przejęcie zarządzania nad portfelem trzech centrów handlowych jednego z podmiotów rynkowych

2020

utworzenie spółki CREAM Capital

ZARZĄD

CREAM Property Advisors zarządzają menedżerowie z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości od zarządzania strategicznego, przez doradztwo inwestycyjne, leasingowe, księgowe i prawne.
null

Niall O'Higgins

Prezes

Niall O'Higgins

Prezes

Posiada ponad 40-letnie, eksperckie doświadczenie na rynku nieruchomości. Jest członkiem Królewskiego Zrzeszenia Rzeczoznawców Majątkowych, a także irlandzkiego odpowiednika - Irlandzkiego Towarzystwa Rzeczoznawców.

Przed założeniem CREAM pracował jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Lisney, największej firmie doradczej w zakresie nieruchomości na rynku irlandzkim. Był doradcą uczestniczącym w procesie rewitalizacji Ballymun w Dublinie, jednym z największych projektów rewitalizacyjnych w Europie.

Przez lata swojego doświadczenia zawodowego poznał wszystkie aspekty i obszary związane z zarządzania aktywami, dzięki czemu posiada bogatą i kompleksową wiedzę nt. rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz Irlandii.

null

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Posiada 20-letnie doświadczenie na polskim i międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Był zaangażowany w powstanie 23 projektów komercyjnych różnego typu. Przez ostatnie 10 lat kierował komercjalizacją projektów o łącznej powierzchni najmu ponad 230 tys. mkw.

Wcześniej, na stanowisku senior leasing managera pracował przez 7 lat dla spółki Echo Investment. Ukończył Wydział Ekonomii i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

null

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Od ponad 15 lat związany z rynkiem nieruchomości. Były współwłaściciel wiodącej firmy doradczej, działającej w Polsce na rynku komercyjnym. Pełnił dotychczas funkcje zarządcze, opiekując się kilkunastoosobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych brokerów.

Podczas pracy na rynku nieruchomości doradzał zarówno międzynarodowym firmom prywatnym, jak również licznym polskim podmiotom państwowym. Był ponadto odpowiedzialny za wynajem biurowców oraz tworzenie kampanii marketingowych i budowanie strategii komercjalizacji.

null

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych.

Zdobywał doświadczenie, pracując dla Crido Legal, CMS Cameron McKenna oraz Miller Canfield. Przez ten czas doradzał polskim oraz zagranicznym inwestorom na każdym etapie inwestycyjnym projektów: due dilligence, zakupie, fazie budowy oraz komercjalizacji.

Zakres doradztwa obejmuje prawo budowlane, planowanie przestrzenne, prawo dot. ochrony środowiska oraz inne dziedziny prawa związane z nieruchomościami - posiada także doświadczenie związane z M&A oraz finansowaniem projektów.

[:]
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.