Kim jesteśmy?

CREAM Property Advisors to zespół profesjonalistów związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2002 roku. Przez lata firma działała jako deweloper, współinwestor i agent wynajmujący. Specjalizujemy się w rynku handlowym, biurowym i magazynowym. Od niemal 20 lat każdego dnia pomagamy naszym klientom budować wartość ich biznesów.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Działamy również jako agencja wynajmu nieruchomości, przeprowadzamy rekomercjalizacje, relokacje, przebudowy oferty, analizy parametrów, profilowanie centrów handlowych. Natomiast kancelaria Grzesiak & Partners zapewnia usługi prawne związane z prawem nieruchomości, prawem handlowym, M&A i prawem gospodarczym.

20 LAT NA RYNKU

Kompleksowe zarządzanie obiektami komercyjnymi
0
zrealizowanych centrów handlowych
0
podpisanych umów najmu
0
tys. mkw. powierzchni w zarządzaniu: centra handlowe, biurowce, magazyny
0
tys. mkw. powierzchni w wynajmie

HISTORIA

20 lat doświadczenia
Nasze korzenie sięgają kompetencji deweloperskich i inwestorskich rozbudowanych o dodatkowe umiejętności. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat działamy według zasady: myślenie właścicielskie – doświadczenie inwestorskie – podejście eksperckie.
timeline_pre_loader
Tak zaczęła się nasza historia

2002-2005

zakup Centrum Handlowe Okęcie (Warszawa) i Galeria Madison (Gdańsk)

2007

realizacja pierwszego projektu od koncepcji aż do otwarcia (Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. o powierzchni najmu 19 tys. mkw.).

2009-2011

realizacja 20 projektów o powierzchni GLA ponad 140 tys. mkw. (m in. Galeria Wisła w Płocku, CH Stara Cegielnia w Szczecinie, CH Familia w Gdańsku)

2011-2012

realizacja drugiego projektu w Gorzowie Wlkp. – NoVa Park o powierzchni GLA ponad 32 tys. mkw.

2017

CREAM OFFICES – powołanie zespołu specjalizującego się w obsłudze procesów wynajmu powierzchni biurowych w całej Polsce

2018

Grzesiak & Partners (dawniej CREAM Legal) – powołanie kancelarii zajmującej się prawem nieruchomościowym, handlowym i gospodarczym

2019

stworzenie nowych zaawansowanych usług zarządczych: CNC, C360, SellMe, C-RTM

2020

powołanie spółki CREAM Capital zajmującej się pośrednictwem w finansowaniu nieruchomości i inwestowaniu na rynku nieruchomości komercyjnych

ZARZĄD

CREAM Property Advisors zarządzają menedżerowie z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości od zarządzania strategicznego, przez doradztwo inwestycyjne, leasingowe, księgowe i prawne.
null

Niall O'Higgins

Prezes

Niall O'Higgins

Prezes

Posiada ponad 40-letnie, eksperckie doświadczenie na rynku nieruchomości. Jest członkiem Królewskiego Zrzeszenia Rzeczoznawców Majątkowych, a także irlandzkiego odpowiednika - Irlandzkiego Towarzystwa Rzeczoznawców.

Przed założeniem CREAM pracował jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Lisney, największej firmie doradczej w zakresie nieruchomości na rynku irlandzkim. Był doradcą uczestniczącym w procesie rewitalizacji Ballymun w Dublinie, jednym z największych projektów rewitalizacyjnych w Europie.

Przez lata swojego doświadczenia zawodowego poznał wszystkie aspekty i obszary związane z zarządzania aktywami, dzięki czemu posiada bogatą i kompleksową wiedzę nt. rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz Irlandii.

null

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Posiada 20-letnie doświadczenie na polskim i międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Był zaangażowany w powstanie 23 projektów komercyjnych różnego typu. Przez ostatnie 10 lat kierował komercjalizacją projektów o łącznej powierzchni najmu ponad 230 tys. mkw.

Wcześniej, na stanowisku senior leasing managera pracował przez 7 lat dla spółki Echo Investment. Ukończył Wydział Ekonomii i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

null

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Andrzej Włodarski

Partner Zarządzający - CREAM Offices

Od ponad 15 lat związany z rynkiem nieruchomości. Były współwłaściciel wiodącej firmy doradczej, działającej w Polsce na rynku komercyjnym. Pełnił dotychczas funkcje zarządcze, opiekując się kilkunastoosobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych brokerów.

Podczas pracy na rynku nieruchomości doradzał zarówno międzynarodowym firmom prywatnym, jak również licznym polskim podmiotom państwowym. Był ponadto odpowiedzialny za wynajem biurowców oraz tworzenie kampanii marketingowych i budowanie strategii komercjalizacji.

null

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Filip Grzesiak ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Zanim założył Grzesiak&Partners zdobywał doświadczenie, pracując dla Crido Legal, CMS Cameron McKenna oraz Miller Canfield.

W tym czasie doradzał polskim oraz zagranicznym klientom w projektach nieruchomościowych jak również wprowadzał na polski rynek zagranicznych inwestorów. Specjalizuje się w projektach greenfield i transakcjach nieruchomościowych share/asset deal. Jego doświadczenie obejmuje również transakcje M&A (w tym cross border) oraz finansowanie projektów”.