...

Kim jesteśmy?

CREAM Property Advisors to zespół profesjonalistów związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2002 roku. Przez lata firma działała jako deweloper, współinwestor i agent wynajmujący. Specjalizujemy się w rynku handlowym, biurowym i magazynowym. Od niemal 20 lat każdego dnia pomagamy naszym klientom budować wartość ich biznesów.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Działamy również jako agencja wynajmu nieruchomości, przeprowadzamy rekomercjalizacje, relokacje, przebudowy oferty, analizy parametrów, profilowanie centrów handlowych. Natomiast kancelaria Grzesiak & Partners zapewnia usługi prawne związane z prawem nieruchomości, prawem handlowym, M&A i prawem gospodarczym.

20 LAT NA RYNKU

Kompleksowe zarządzanie obiektami komercyjnymi
0
zrealizowanych centrów handlowych
0
podpisanych umów najmu
0
tys. mkw. powierzchni w zarządzaniu: centra handlowe, biurowce, magazyny
0
tys. mkw. powierzchni w wynajmie

HISTORIA

20 lat doświadczenia
Nasze korzenie sięgają kompetencji deweloperskich i inwestorskich rozbudowanych o dodatkowe umiejętności. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat działamy według zasady: myślenie właścicielskie – doświadczenie inwestorskie – podejście eksperckie.
timeline_pre_loader
Tak zaczęła się nasza historia

2002-2005

zakup Centrum Handlowe Okęcie (Warszawa) i Galeria Madison (Gdańsk)

2007

realizacja pierwszego projektu od koncepcji aż do otwarcia (Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. o powierzchni najmu 19 tys. mkw.).

2009-2011

realizacja 20 projektów o powierzchni GLA ponad 140 tys. mkw. (m in. Galeria Wisła w Płocku, CH Stara Cegielnia w Szczecinie, CH Familia w Gdańsku)

2011-2012

realizacja drugiego projektu w Gorzowie Wlkp. – NoVa Park o powierzchni GLA ponad 32 tys. mkw.

2017

CREAM OFFICES – powołanie zespołu specjalizującego się w obsłudze procesów wynajmu powierzchni biurowych w całej Polsce

2018

Grzesiak & Partners (dawniej CREAM Legal) – powołanie kancelarii zajmującej się prawem nieruchomościowym, handlowym i gospodarczym

2019

stworzenie nowych zaawansowanych usług zarządczych: CNC, C360, SellMe, C-RTM

2020

powołanie spółki CREAM Capital zajmującej się pośrednictwem w finansowaniu nieruchomości i inwestowaniu na rynku nieruchomości komercyjnych

ZARZĄD

CREAM Property Advisors zarządzają menedżerowie z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości od zarządzania strategicznego, przez doradztwo inwestycyjne, leasingowe, księgowe i prawne.
null

Niall O'Higgins

Prezes

Niall O'Higgins

Prezes

Posiada ponad 40-letnie, eksperckie doświadczenie na rynku nieruchomości. Jest członkiem Królewskiego Zrzeszenia Rzeczoznawców Majątkowych, a także irlandzkiego odpowiednika - Irlandzkiego Towarzystwa Rzeczoznawców.

Przed założeniem CREAM pracował jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Lisney, największej firmie doradczej w zakresie nieruchomości na rynku irlandzkim. Był doradcą uczestniczącym w procesie rewitalizacji Ballymun w Dublinie, jednym z największych projektów rewitalizacyjnych w Europie.

Przez lata swojego doświadczenia zawodowego poznał wszystkie aspekty i obszary związane z zarządzania aktywami, dzięki czemu posiada bogatą i kompleksową wiedzę nt. rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz Irlandii.

null

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Grzegorz Mroczek

Wice-prezes

Posiada 20-letnie doświadczenie na polskim i międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Był zaangażowany w powstanie 23 projektów komercyjnych różnego typu. Przez ostatnie 10 lat kierował komercjalizacją projektów o łącznej powierzchni najmu ponad 230 tys. mkw.

Wcześniej, na stanowisku senior leasing managera pracował przez 7 lat dla spółki Echo Investment. Ukończył Wydział Ekonomii i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

null

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Filip Grzesiak

Partner Zarządzający kancelarii Grzesiak & Partners

Filip Grzesiak ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Zanim założył Grzesiak&Partners zdobywał doświadczenie, pracując dla Crido Legal, CMS Cameron McKenna oraz Miller Canfield.

W tym czasie doradzał polskim oraz zagranicznym klientom w projektach nieruchomościowych jak również wprowadzał na polski rynek zagranicznych inwestorów. Specjalizuje się w projektach greenfield i transakcjach nieruchomościowych share/asset deal. Jego doświadczenie obejmuje również transakcje M&A (w tym cross border) oraz finansowanie projektów”.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.