KARIERA: Lease Administrator – Warszawa

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Wymagania

  • biegła obsługa pakietu MS Office w szczególności Excel

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność, pracowitość

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • znajomość programów do zarządzania nieruchomościami, w szczególności SAP będzie dodatkowym atutem

  • znajomość branży zarządzania nieruchomościami mile widziane

Obowiązki

  • wprowadzanie umów najmu do bazy danych klienta

  • uzupełnianie danych dotyczących bieżących umów najmu w bazie danych klienta

  • wystawianie faktur sprzedaży, duplikatów, not odsetkowych i kar

  • utrzymywanie kontaktów z najemcami we wszystkich sprawach związanych z umowami najmu oraz płatnościami

  • przygotowywanie przelewów bankowych w bankowości elektronicznej

  • realizowanie zapisów umów najmu w zakresie m.in. indeksacji czynszów, rozliczeń opłat eksploatacyjnych i indywidualnych, rozliczenia czynszu od obrotów, naliczania odsetek

  • współpraca z działem księgowym w zakresie analizy i uzgadniania kont księgowych i rozrachunków)

  • pomoc przy przygotowywaniu raportów przez dział Property Management

  • pomoc w bieżącej pracy działu Property Management

Co oferujemy?

  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • bogate możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki pracy

Dołącz do nas!

Prześlij nam swoje CV oraz dołącz krótki list motywacyjny. Napisz nam kim jesteś i co skłoniło cię do starania się o pracę w naszej firmie. info@cream-advisors.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).