KARIERA: Samodzielna Księgowa – Warszawa

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów;

  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

  • Dokładność, komunikatywność, gotowość do nauki i pro aktywność w działaniu;

  • Orientacja na wysoką jakość pracy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Biegłość w wykorzystaniu MS Excel.

Obowiązki

  • Przygotowywanie raportów wynikających z przepisów praw i wymogów klienta;

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i obsługa audytów;

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, inne);

  • Raportowanie do GUS i NBP i inne wynikające z przepisów;

  • Wsparcie merytoryczne dla księgowych (w tym weryfikacja księgowań wykonanych przez księgowych i księgowań systemowych);

  • Komunikacja z klientami w zakresie powierzonych jednostek;

  • Znajomość programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość IFRS.

Co oferujemy?

  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę o współpracy (B2B).

Dołącz do nas!

Prześlij nam swoje CV oraz dołącz krótki list motywacyjny. Napisz nam kim jesteś i co skłoniło cię do starania się o pracę w naszej firmie. info@cream-advisors.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).