Portfolio

portfolio image

Galeria Radomsko w Radomsku

Galeria Radomsko to nazwa handlowa projektu zagospodarowania nieruchomości, obejmującego swoim zasięgiem teren dawnego zakładu przemysłowego, zawierający się między ulicami: Narutowicza, Kościuszki i Reymonta, na którym obecnie znajdują się między innymi sklepy wielkopowierzchniowe Intermarche i Bricomarche, a także pawilon handlowy ze sklepami takimi jak Reserved, House, Cropp, Sinsay, CCC i NEONET.

Ostatnio wykonano połączenie komunikacyjne umożliwiające bezpośredni dojazd do ulicy Świętej Rozalii, co znacznie zwiększa dostępność obiektu. Obecna dostępna łączną powierzchnia handlowa przekracza 10 tyś m kw.

Trwa adaptacja starej siłowni na restaurację, a w planach jest budowa hotelu i restauracji oraz kilka innych przedsięwzięć, tak aby powierzchnia sprzedaży podwoiła się. Remontowana jest w tej chwili duża zabytkowa hala, w której powstanie „prawdziwa” galeria handlowa, o jakiej „marzyli wszyscy radomszczanie”, czyli budynek, korytarz i sklepy w środku.

W grudniu 2017 roku podpisano z McDonald’s umowę przedwstępną na sprzedaż gruntu pod budowę restauracji, a obecnie trwa proces przygotowania inwestycji.

Informacje o projekcie

POWIERZCHNIA NAJMU: 10 000 m2

STRONA WWW:  galeria-radomsko.pl

Wynajem powierzchni
roland-kaczmarek

5 marca 2020
Kategorie: