Portfolio

portfolio image

Galeria Świdnicka w Świdnicy

Tradycja i nowoczesność

Po szesnastomiesięcznym okresie budowy, w marcu 2012 roku odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Świdnickiej – pierwszego w Świdnicy centrum handlowego nowej generacji. Rozległy gmach galerii, zlokalizowany w miejscu dawnych zakładów przemysłowych, nawiązuje do najlepszych tradycji dolnośląskiej architektury i łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Znane i lubiane marki

Na 24 tysiącach metrów kwadratowych mieści się ponad 50 sklepów, usytuowanych na parterze obiektu, a także nowoczesny klub fitness. Oferta handlowa Galerii Świdnickiej to marki liderów rynku mody, usług, wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD i elektroniki oraz branży kosmetycznej.

Nowoczesne kino Cinema 3D

W Galerii Świdnickiej znajduje się w pełni cyfrowe kino Cinema 3D, które w 4 salach może pomieścić jednocześnie ponad 1000 widzów. Kino dysponuje najnowocześniejszymi projektorami, serwerami i znakomitym systemem odtwarzania dźwięku.

Wyborne smaki

Zakupowej i rozrywkowej ofercie galerii dodają smaku restauracje i kawiarnie, w tym Choice, oferujący lody, w których dosłownie można się zakochać. Nad przestrzenią restauracyjną rozciąga się przeszklony dach, nadający jej niepowtarzalny klimat.

Ciekawe wydarzenia

Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Poza udanymi zakupami galeria zapewnia swoim klientom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób, organizując kilka razy w miesiącu wydarzenia docierające do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Wsparcie lokalnych inicjatyw

Od początku swojego istnienia Galeria Świdnicka nawiązała owocną współpracę z wieloma instytucjami, organizacjami i placówkami oświatowymi. Dzięki temu może efektywnie wspierać wszelkiego rodzaju inicjatywy o charakterze lokalnym oraz społecznie użytecznym.

Informacje o projekcie

POWIERZCHNIA NAJMU: 24 000 m2

LICZBA SKLEPÓW: 50

LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH: 400

STRONA WWW:  galeria-swidnicka.pl

Wynajem powierzchni
roland-kaczmarek

5 marca 2020
Kategorie: