Wynajem powierzchni handlowych

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami
Dział wynajmu powierzchni handlowych CREAM Property Advisors to zespół doświadczonych i skutecznych agentów, którzy doskonale znają realia polskiego rynku handlowego. Eksperci specjalizują się w wynajmie centrów i parków handlowych oraz lokali przy ulicach handlowych w miastach różnej wielkości. Zespół leasingowy CREAM Property Advisors pracuje zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, jak i lokalnych właścicieli obiektów handlowych.

Tym, co wyróżnia działalność zespołu jest właścicielskie podejście do projektów, dbałość o ich zyskowność oraz przemyślane i skuteczne zmiany w strukturze najemców obejmujące m.in. prowadzone z sukcesem remodelingi i przebudowy.

ZAKRES DZIAŁANIA

zespołu wynajmu powierzchni handlowych obejmuje

zdefiniowanie strategii funkcjonowania obiektu

opracowanie strategii leasingowej

przedłużanie umów najmu

określenie najlepszego doboru najemców z uwzględnieniem maksymalizacji zysków

prowadzenie pełnego procesu komercjalizacji (pozyskiwanie najemców, negocjowanie umów z uwzględnieniem warunków technicznych i wymagań najemców)

bieżące działania związane z wymianą i relokacją najemców

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

działu wynajmu powierzchni handlowych
null

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowej

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowej

Posiada 13-letnie doświadczenie na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Pracował dla King Sturge, Ikea oraz Trei Real Estate. Był odpowiedzialny za komercjalizację takich projektów, jak: Europa Centralna w Gliwicach, Galeria Przymorze w Gdańsku, Centrum Słoneczne w Szczecinie, Centrum Max w Chrzanowie, Park Handlowy Bielany we Wrocławiu, Rawa w Katowicach, Janki w Warszawie, Park Handlowy Vendo w Nysie, Chełmie oraz Milanówku. Ukończył Wydział Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

null

Marta Jezierska

Leasing Manager

Marta Jezierska

Leasing Manager

Rozpoczynała karierę zawodową w 2000 roku w kancelarii Baker & McKenzie na stanowisku administracyjnym. Z nieruchomościami jest związana od 2010 roku, zajmowała się wówczas sprzedażą domów i wynajmem apartamentów. W 2011 roku zaczęła pracę w Caelum Development jako asystentka działu leasingu.

W 2013 roku awansowała na stanowisko Leasing Negotiator dla takich obiektów, jak: Galeria Wisła w Płocku, CH Stokrotka w Mławie, CH Familia w Gdańsku. W 2016 roku Marta została Leasing Managerem w firmie Knight Frank, w której opiekowała się leasingowo centrum handlowym Plac Unii w Warszawie, Galerią Madison w Gdańsku oraz CH Plaza w Zgorzelcu. Od 2017 roku Marta pracuje w CREAM Property Advisors na stanowisku leasing manager zajmuje się m.in. Galerią Askana w Gorzowie oraz 10 obiektami Arcony. Na co dzień Marta zajmuje się wypełnianiem wakatów, przedłużaniem umów, przygotowywaniem budżetów oraz raportowaniem do właściciela.