...
[:en]

Leasing retail space

Full range of  property management services
The retail space leasing department at CREAM Property Advisors is a team of experienced agents, who know the Polish retail market very well. They are specialists in leasing shopping centres and retail parks as well as high street stores in towns of various sizes.  The CREAM Property Advisors leasing team also works for investment funds, banks, developers, as well as local owners of shopping centres.

What makes our team stand out is that it approaches projects like an owner, it takes care of the profitability  as well as thinks through effective changes to the tenant mix, which includes succesfully implementing remodellings and extensions.

RANGE OF ACTIVITIES

The retail leasing team is responsible for

drawing up an operations strategy for a centre

creating a leasing strategy

extending lease agreements

defining the optimum tenant mix to maximise profit

full range of commercialisation services (finding new tenants, negotiating leases while taking into account both technical standards and tenant requirements)

organising tenant changes and relocations

PROFESSIONAL TEAM

retail space leasing department
null

Michał Małecki

Retail Leasing Department Director
tel. +48 661 888 866
email: michal.malecki@cream-advisors.pl

null

Marta Jezierska

Leasing Manager
tel. +48 607 898 988
email: marta.jezierska@cream-advisors.pl

null

Roland Kaczmarek

Junior Leasing Manager
tel. +48 607 474 488
email: roland.kaczmarek@cream-advisors.pl

[:pl]

Wynajem powierzchni handlowych

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami
Dział wynajmu powierzchni handlowych CREAM Property Advisors to zespół doświadczonych i skutecznych agentów, którzy doskonale znają realia polskiego rynku handlowego. Eksperci specjalizują się w wynajmie centrów i parków handlowych oraz lokali przy ulicach handlowych w miastach różnej wielkości. Zespół leasingowy CREAM Property Advisors pracuje zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, jak i lokalnych właścicieli obiektów handlowych.

Tym, co wyróżnia działalność zespołu jest właścicielskie podejście do projektów, dbałość o ich zyskowność oraz przemyślane i skuteczne zmiany w strukturze najemców obejmujące m.in. prowadzone z sukcesem remodelingi i przebudowy.

ZAKRES DZIAŁANIA

zespołu wynajmu powierzchni handlowych obejmuje

zdefiniowanie strategii funkcjonowania obiektu

opracowanie strategii leasingowej

przedłużanie umów najmu

określenie najlepszego doboru najemców z uwzględnieniem maksymalizacji zysków

prowadzenie pełnego procesu komercjalizacji (pozyskiwanie najemców, negocjowanie umów z uwzględnieniem warunków technicznych i wymagań najemców)

bieżące działania związane z wymianą i relokacją najemców

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

działu wynajmu powierzchni handlowych
null

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowej

Michał Małecki

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowej

Posiada 13-letnie doświadczenie na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Pracował dla King Sturge, Ikea oraz Trei Real Estate. Był odpowiedzialny za komercjalizację takich projektów, jak: Europa Centralna w Gliwicach, Galeria Przymorze w Gdańsku, Centrum Słoneczne w Szczecinie, Centrum Max w Chrzanowie, Park Handlowy Bielany we Wrocławiu, Rawa w Katowicach, Janki w Warszawie, Park Handlowy Vendo w Nysie, Chełmie oraz Milanówku. Ukończył Wydział Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

null

Marta Jezierska

Leasing Manager

Marta Jezierska

Leasing Manager

Rozpoczynała karierę zawodową w 2000 roku w kancelarii Baker & McKenzie na stanowisku administracyjnym. Z nieruchomościami jest związana od 2010 roku, zajmowała się wówczas sprzedażą domów i wynajmem apartamentów. W 2011 roku zaczęła pracę w Caelum Development jako asystentka działu leasingu.

W 2013 roku awansowała na stanowisko Leasing Negotiator dla takich obiektów, jak: Galeria Wisła w Płocku, CH Stokrotka w Mławie, CH Familia w Gdańsku. W 2016 roku Marta została Leasing Managerem w firmie Knight Frank, w której opiekowała się leasingowo centrum handlowym Plac Unii w Warszawie, Galerią Madison w Gdańsku oraz CH Plaza w Zgorzelcu. Od 2017 roku Marta pracuje w CREAM Property Advisors na stanowisku leasing manager zajmuje się m.in. Galerią Askana w Gorzowie oraz 10 obiektami Arcony. Na co dzień Marta zajmuje się wypełnianiem wakatów, przedłużaniem umów, przygotowywaniem budżetów oraz raportowaniem do właściciela.

[:]
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.