Profesjonaliści związani z rynkiem nieruchomości komercyjnych

Zespół

Contact Info

Dyrektor Działu Project Management

marcin.mycek@cream-advisors.pl+48 503 300 559

Marcin Mycek

Marcin jest świetnym i zorientowanym na cel ekspertem. Ma 20 letnie doświadczenie w planowaniu, zarządzaniu i nadzorowaniu inwestycji na rynku nieruchomości.

W zakresie projekt managementu zdobywał doświadczenie pracując dla firm HILL International (Euromost) i JLL przy lokalnych i międzynarodowych projektach w branży nieruchomości, w wielu różnych środowiskach pracy i wysokim poziomie złożoności. Marcin jest zrzeszonym inżynierem w MIIB (posiada uprawnienia budowlane) oraz jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), do którego przynależność gwarantuje najwyższej klasy profesjonalizm w branży nieruchomości i budownictwa.

Zorganizował i zarządzał działem PMO w 8 krajach (Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Indonezji, Malezji i Tajlandii) z siedzibą główną w Warszawie. W ciągu ostatnich 10 lat zrealizował 39 projektów w terminie, o dobrej jakości i w budżecie o wartości około 270 mln euro w różnorakich sektorach nieruchomości (w tym handlu, biur, przemysłu i rekreacji).

Marcin realizował projekty dla: Ericsson, HSBC, Sabre, Eurocash, TKG, MLP, Europolis, Jatomi, ING, Hotel Grand i wielu innych, w tym sieci restauracji, piekarni i kawiarni. Ostatni zrealizowany projekt to przebudowa byłego Tesco w nowoczesny park handlowy 17.000m2 dla DOR Plaza w Częstochowie wraz z pełną koordynacją 22 najemców.