Obiekty w zarządzaniu

Portfolio

CH MAX w Tarnowie

Centrum Handlowe Max, to obiekt handlowy typu „convinience” funkcjonujący na rynku tarnowskim od roku 2001. Od lat stanowi ulubione miejsce szybkich zakupów dla mieszkańców miasta i okolic.

Duży parking, bliskość przestanków komunikacji busowej, autobusowej i kolejowej, sąsiedztwo wielu punktów usługowych, medycznych i serwisowych, a także instytucji gminnych i powiatowych, sprawia że CH Max może poszczycić się wysoką i stabilną odwiedzalnością.

W latach 2019 – 2021 obiekt gruntownie przebudowany i rekomercjalizowany. Dokonano modernizacji systemu bezpieczeństwa pożarowego, zmodernizowano toalety, system wentylacyjno-klimatyzacyjny oraz wymieniono pokrycie dachowe. Kompletnie przemodelowano układ przestrzenny piętra. Zmiany pozwoliły na otwarcie największego i najnowocześniejszego w Tarnowie salonu SINSAY oraz salonu KIK. Zwieńczeniem prac jest powiększony i przebudowany do najnowszego standardu –  supermarket Biedronka. Dzięki wstawieniu witryn na elewacji południowej, obiekt zyskał nowocześniejszy wygląd.

W CH MAX, klienci mają do dyspozycji ok 30 sklepów i punktów usługowych z najpotrzebniejszym asortymentem dla domu i rodziny. Znajdziemy tutaj znane sieci dyskontowe, modne marki odzieżowe, drogerię, nowoczesny market spożywczy sieci Biedronka, a także liczne udogodnienia dla klientów jak: parking z bezpłatną pierwszą godziną, 3 bankomaty i wpłatomat, przystanek komunikacji miejskiej oraz BUS i stojak dla rowerów. W osobnym budynku zlokalizowana jest placówka banku Santander.

Informacje ogólne:

Kontakt i social media: