property1-1024x683

Dlaczego property i asset management w CREAM

Koncentrujemy się na zapewnieniu Inwestorowi prawidłowej i kompletnej komunikacji oraz jak najlepszego doradztwa w trakcie realizacji projektu, a także na zapewnieniu zgodności z ustalonymi celami i budżetem, dążąc do maksymalnej jakości i jak najlepszego efektu końcowego.

Zakres działalności

Co oferujemy?

Kompleksowa oferta

Zarządzanie nieruchomością

Posiadamy najbardziej innowacyjny Zespół Zarządzania Nieruchomościami w Polsce. Nasze usługi wspierają Klientów w efektywnym codziennym funkcjonowaniu ich budynku, w tym utrzymanie techniczne, koordynację najemców, planowanie i monitorowanie budżetu oraz raportowanie. Zarządzamy wszystkimi typami budynków: handlowymi, biurowymi i przemysłowymi.

Oszczędności i innowacje

Nasi eksperci posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w swoich branżach, co w połączeniu z biznesowym spojrzeniem pozwala na wielopłaszczyznowe podejście do każdego zagadnienia i w efekcie zaproponowanie rozwiązań optymalizujących koszty operacyjne oraz wdrożenie nowych pomysłów zwiększających wartość nieruchomości.

Zarządzanie finansami

Obejmuje zarządzanie najmem z raportowaniem terminów krytycznych, fakturowanie czynszów i innych opłat, indeksacje, uzgadnianie opłat eksploatacyjnych, windykację oraz zarządzanie dostarczonymi zabezpieczeniami.

Wsparcie techniczne

Nasz dział techniczny dba o to, aby wybrana firma Facility Management prawidłowo utrzymywała wszystkie instalacje w Państwa budynku. Jest również odpowiedzialny za nadzór nad głównymi pracami w budynku oraz koordynację prac wykończeniowych najemcy.

Koordynacja najemców

Nasz zespół prowadzi proces koordynacji najemców na każdym etapie projektu, od podpisania umowy najmu, przez cały okres trwania umowy najmu, do ostatecznego przekazania wynajmującemu. Integralną częścią tej usługi jest pojedynczy punkt kontaktowy dla wszystkich najemców w celu usprawnienia komunikacji między wynajmującym a najemcami.

Marketing

Dostarczamy strategie marketingowe oraz kampanie CSR i rebrandingowe. W oparciu o uzgodniony budżet koordynujemy cały proces, w tym wydarzenia marketingowe, komunikację w mediach społecznościowych, billboardy itp

20 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

Fakty i liczby

0+

tys. mkw. powierzchni

0+

podpisanych umów najmu

0

obiektów w wynajmie

0

podpisanych umów rocznie

0+

specjalistów z doświadczeniem