Profesjonaliści związani z rynkiem nieruchomości komercyjnych

Zespół

Contact Info

Dyrektor Działu Finansowego

jaroslaw.jodelka@cream-advisors.pl+48 723 234 698

Jarosław Jodełka

Jarosław Jodełka ma 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania finansami oraz kontroli kosztów, a od ponad 15 lat jest związany z branżą nieruchomości.

Specjalizuje się w kontroli biznesowej i operacyjnej nieruchomości komercyjnych, zarządzaniu płynnością finansową i przepływami pieniężnymi spółek oraz wdrażaniu systemów do prowadzenia inwestycji i raportowania. W czasie swojej dotychczasowej kariery zawodowej współpracował m.in. ze spółkami z grupy Ingka Centres (wówczas IKEA Centres), zajmując się kontrolą finansową nieruchomości oraz projektów takich jak m.in. Port Łódź. Z kolei w firmie Echo Investment był odpowiedzialny za rozliczenia takich projektów, jak: Galeria Młociny, Galeria Libero czy obiektów biurowych. Pracował także dla ISS Facility Services i Multi Poland.

Jarosław Jodełka, oprócz licznych kursów i szkoleń, ukończył czterokierunkową specjalizację z zarządzania projektami prowadzoną przez University of California. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz stypendystą Fachhochschule Heidelberg.